MENU
(+90) 246 211 36 04
Pts - Cts: 09:00 - 18:30

Teslimat & İade

İPTAL
TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Fakat siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini önemsediğimiz için sevkiyatı yapılmamış siparişlerinizi iptal etme hakkı tanıyoruz.

İADE ŞARTLARI VE İADE TALEBİ
Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda (hasar, deforme, bozulma) kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde https://health-sleep.com/’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz.

Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir "Kargo Bedeli” ödemezsiniz, aldığınız kargo şirketine "Karşı Ödemeli" olarak teslim etmeniz yeterlidir.
İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;
1- Kargoda ambalajı bozulmuş, son kullanma tarihi geçmiş ürünleri iade edebilirsiniz.
2- İade etmek istediğiniz ürün karşılığında ister ürün bedeli kadar para iadesi, ister daha sonra kullanabilmek üzere para-puan, kupon, isterseniz de yeni ürün gönderimi yapılacaktır.

Ürünümü iade talebinde bulunmak istiyorum, ne yapmalıyım?

Lütfen iade işlemi için, ürünü https://health-sleep.com/’a göndermeden önce info@health-sleep.com adresine; iade nedeniniz ile iade etmek istediğiniz ürün bilgisini, eğer ürün kırılmış / bozulmuş ise ürün görseli ile birlikte mail olarak gönderiniz. Kargoyu teslim alırken kargodan kaynaklı ürünün kırılması halinde kargo yetkilisine tutanak hazırlatıp iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünler mutlak suretle orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte, soğuk ürünler için buz aküleri dondurularak ve uzay poşetiyle, kırılma tehlikesi olan ürünler için pat pat poşet ile sarılarak iadesi yapılmalıdır.
Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

İade işlemi ne zaman Yapılır?

Kredi kartı ile yapılan ödemelerin iade işlemleri her "Cuma" günü saat 10:00-14:00 arasında yapılmaktadır.
Havale ile yapılan ödemelerin iade işlemleri her "Cuma" günü 10:00-14:00 arasında yapılmaktadır.

İade işlemim ne zaman yansır?
Kredi kartı ile yapılan ödemelerin iadesi; iade işlemi yapıldıktan sonra anlaşmalı olduğunuz bankanın durumuna göre 1-10 iş günü içerisinde yansımaktadır.
Havale ile yapılan ödemelerin iadesi; iade işlemi yapıldıktan sonra mesai saatleri arasında yansımaktadır.

Kargo şirketine nasıl ulaşıp, ürünü nasıl vereceğim?
İade edeceğiniz ürünü bize göndermeden önce lütfen bizimle iletişime geçiniz.


İletişim no: 02462113604

Mail: info@health-sleep.com

Kargo şirketinede aşağıda belirtildiği gibi ulaşabilirsiniz. Gönderim aşamasında kargo görevlisine alıcının "Karşı Ödemeli" olarak Health And Sleep Ltd Şti firmasına ait olduğunu belirtmeniz yeterlidir.
İlgili Kargo firması dışında göndereceğiniz iadelerin kargo bedeli şirketimiz tarafından ödenmemektedir.


Müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşmek için hafta içi 08:00 – 18:00 saatleri arasında site üzerinden online iletişim ile irtibata geçebilirsiniz. 

Ürün İade Adresi: Geri iade için ilgili Kargo şirketine gittiğinizde vereceğiniz teslimat kodu ile adres otomatik olarak sisteme kaydedilecektir.Whatsapp Destek

Destek Taleplerinizi Bekliyoruz.

whatsapp-logo