MENU
(+90) 246 211 36 04
Pts - Cts: 09:00 - 18:30

Hakkımızda

Sağlık ve Uyku & Health and Sleep

Ürünlerimizi; doğadan ilham alarak bilimin ışığında etiksel değerlere saygılı bir üretim felsefesi ile geliştirdik. 

Günümüz dünyasında hızlanan  yaşamda, her insan değerlidir fikrinden doğan yaşamınıza dokunuş hikayesi...

 

Hikayemiz

 

Uyku sağlığı adına yıllardır yürütmekte olduğum akademik çalışmalar artık insanların uyku sağlığını arttırmaya yönelik ARGE ürünleri ile sizinle buluştu. saglikveuyku.com adlı internet sitesi ile toplumsal farkındalık adına yaptığım çalışmalar Health and Sleep olarak markalaştı. Neden sağlık ve uyku sorusunun cevabını sitede bulabilirsiniz. Ama tek kelime ile özetlersek uyku sağlığı=vücut sağlığı. Bu bakış açısı ile uyku sağlığınıza dokunmak istiyoruz.

Kimyasal ve sentetik içermeyen, doğal ve temiz ürünleri gücüne inanarak, Tıbbi Aromatik Bitkilerin Başkenti, dünyanın Gül yağı üretiminin %65’inin gerçekleştirildiği Isparta’da, Süleyman Demirel Üniversitesi Göller Bölgesi Teknokenti’nde kurulduk.

Ürünlerimiz doğadan ilhan alınarak bilimin ışığında etiksel değerlere saygılı bir üretim felsefesi ile yola çıktık.

Günümüz dünyasında hızlanan yaşama ayak uydurmak için yaşam kalitesini arttıracak yardımcı ürünlere odaklanıyoruz. Burada da hedef noktamız olan uyku sağlığı=vücut sağlığı öğelerini arttırmaya ve geliştirmeye yönelik, sağlıklı yaşam, uyku hijyeni ve uyku sağlığı odaklı bir yaklaşımla yola çıktık. Bunun içinde var gücümüzle insan sağlığını ve uyku kalitesini arttırmaya, sonrasında vücut fizyolojisini doğru çalıştırmaya yönelik çözümler üretmeye odaklandık.

Üretilen her bir üründe hikayemizi nasıl yaşadığımızı göreceksiniz, çünkü her insan değerlidir. Biz de bu yaklaşımla ARGE çalışmaları ile yaşam kalitenizi arttırmak istiyoruz.

Bunun için kendinize bir fırsat sunmaya ne dersiniz.

 

Isparta’da El İşçiliği ile Üretiliyor

 

Ürettiğimiz her bir üründe en doğal bitki özleri, ileri teknoloji ile elde edilmiş biyoaktifler ve egeden gelen zeytinyağı ile Teknokentte el yapımı olarak üretilerek gururla sunduğumuz son şeklini alıyor. ARGE’ye yönelik kuruluşumuz ve insan yaşamına dokunma tutkumuz ile ürünlerimiz gittikçe gelişiyor. Ürünlerimiz, antik çağlara özgü geleneklerden ilham alarak hammaddelerin iyi tarım uygulamaları ile Gülümse Kadın İşletme Kooperatifinin elinden eldesinden sonra kimyasallardan uzak ARGE ürünleri ile, yüksek kalite doğal içerikler ve pratik doğa dostu ambalajlarla insan yaşamına dokunuyoruz. ISO-9001:2015, Good Manufacturing Product (GMP) ve Helal sertifikalarımız ile daha güvenli ürünler sunuyoruz.

 

Doğal İçerikler

 

Ürünlerimizin %100 doğal kaynaklı içerikleri ile vücudunuzun fizyolojik mekanizmalarını çalıştırarak kendi kendini onarmasına yardımcı ürünler geliştiriyoruz. Sentetik ve kimyasal içerikleri reddederken, doğal biyoaktiflerle çalışarak gerçek, etkili ve ihtiyaca göre ürünlerle vücut fizyolojinizin tam olarak çalışmasına destek oluyoruz.  %100 saflıkta Aromatik Uçucu Yağlar, gıda saflığında soğuk sıkım bitkisel yağlar, aromatik yağı ayrıştırılmamış buhar-distile hidrosoller ve birçok kozmetik ürünün temelinde mümkün olduğunca yerel ve organik kaynaklar tercih ediliyor. Bu sayede ürünler en doğal hali ile size ulaştırılıyor.

 

Felsefemiz

 

Ürünlerimizi %100 saydamlık ve sonuç alınan doğal içeriklerle ARGE’ye dayalı çalışmalarla ve sadece doğadan elde edilen hammaddelerimizden elde ediyoruz. Ürünlerimizin analiz sonuçlarını, içeriklerimizi, elde ediliş yöntemlerimizi, üretim basamaklarımızı ve sertifikalarımızı paylaşıyoruz. Isparta’da Göller Bölgesi Teknokentinde yaptığımız bilimin ışığında ARGE’ye dayalı üretimle insanların yaşam kalitesine dokunmayı hedefliyoruz. Güvenilir ve ARGE’ye dayalı ürünlerle insanların yaşam kalitelerine şeffaf ve sorgulanabilir şekilde dokunuyoruz.

 

Kalite Politikası ve Etiksel Değerlerimiz

 

Doğal ve organik ham maddeler kullanılarak, doğayı korumak adına sürdürülebilirliğin ön planda olduğu bir bakış açısı ile çalışmalarımızı yürütüyoruz. Mümkün olabildiğince yerel kaynaklar kullanmaya, direk üreticiden hammmadde teminine dikakt ederek ehem istihdam sağlama hem de kaynağından ve doğal ortamından hammaddelerimizi temin ediyoruz. Kullandığımız cam ambalajlar ve kağıt geri dönüştürülebilir veya geri dönüştürülmüş materyallerden oluşuyor.

Eğitim ise felsefemizin bir diğer temel taşı. Farkındalık oluşturabilmek amacıyla yaptığımız kurs, eğitim projeleri ile toplum bilincine değer katmayı hedefliyoruz.

Göller Bölgesi Teknokenti çatısı altında ARGE odaklı çalışmalarımızla, bilimin ışığında insan sağlığı ve etik değerlerin ön planda olduğu çalışmalar yürütülüyor.

Her insanın dünya kadar değerli bir hazine olması bakış açısıyla her insanın yaşam kalitesine dokunmayı hedefliyoruz.

 

Whatsapp Destek

Destek Taleplerinizi Bekliyoruz.

whatsapp-logo