MENU
(+90) 246 211 36 04
Pts - Cts: 09:00 - 18:30

Soru & Cevap

Araştırma ve Geliştirme prensibine dayalı olarak kurulan Sağlık ve Uyku AR-GE Şirketi, ürünlerini insanların yaşam kalitesinin arttırılmasına yönelik olarak geliştirmeye odaklanmıştır. Bu çerçevede ürünler hakkında her türlü sorunuzu cevaplamaktan memnuniyet duyacağız.
Sağlık ve Uyku AR-GE şirketi, Göller Bölgesi teknokentinde kurulmuş, AR-GE odaklı yaklaşımlarla, insanlığın yaşama kalitesini arttırmaya kendini adamış bir kuruluştur. Sağlıklı Yaşam= Sağlıklı Uyku bakış açısıyla sağlıklı yaşam ve uyku kalitesin, arttırmaya yönelik organik ve doğal ürünlere odaklanmıştır.

https://health-sleep.com'a üye olduğunuzda yenilikler, kampanyalar ve fırsatlardan öncelikli olarak haberdar olabilir, size özel alışveriş ve indirim olanaklarından faydalanabilirsiniz

Evet, üye olmadan sipariş esnasında misafir olarak devam ederek alışveriş yapabilirsiniz. Ancak sitemize üye olmanız, siparişlerinizin durumunu kontrol etmenize ve size özel alışveriş ve indirim olanaklarından faydalanmanızı sağlayacaktır.

Ödeme yaparken kredi kartınıza ait bilgiler, 256 Bit SSL kullanılarak şifrelenip, otomatik olarak ödeme işleminin yapıldığı bankaya ulaşmakta ve provizyon alınmaktadır. Bu işlem sırasında bilgileriniz sadece bankaya gönderilmekte, https://health-sleep.com/ tarafından kayıtta tutulmamaktadır.

 

Hafta içi saat 15:00’a kadar verilen siparişler stoklarda olması durumunda aynı gün, saat 15:00 dan sonra verilen siparişler bir sonraki gün kargoya verilmektedir. Hafta sonu verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir. Resmi tatil günlerinde verilen siparişler, takip eden ilk iş günü kargoya verilmektedir.

Siparişiniz kargoya verildiği zaman size bilgilendirme maili gönderilmektedir. Ayrıca siparişinizin kargoya verildiğini üye girişi yaptıktan sonra Hesabım/Siparişlerim bölümünden kontrol edebilirsiniz. Siparişiniz kargo firması tarafından kabul edildikten sonra da kargo firması tarafından size SMS ile bilgilendirmesi yapılabilmektedir.

https://health-sleep.com/ üzerinden satılan ürünler stoklarla sınırlıdır. Siparişinizin ardından ürünlerin stoğu kontrol edilir, stoğu tükendiği için temin edilemeyen ürünlerle ilgili olarak size bilgi verilerek siparişiniz tedarik sürecine alınır veya iptal edilerek sipariş tutarı iade edilir. https://health-sleep.com/ tarafından tedarik edilemeyen ürünlerde siparişinizi iptal etme hakkına sahiptir.

Kargo firması, size belirttiğiniz adreste ulaşamazsa, kargonuz ilgili şubeye geri döner ve 2-3 gün boyunca teslim almanız için şubede bekletilir. Adresinizde bulunmadığınız takdirde kargonuz tekrardan dağıtıma çıkarılmaz. İlgili şube ile iletişime geçerek kargonuz hakkında bilgi almanız gerekmekte ve ilgili şubeden kargonuzu bizzat gidip teslim almanız gerekmektedir.

Whatsapp Destek

Destek Taleplerinizi Bekliyoruz.

whatsapp-logo